Hotel Fahrenheit

O hotelu


Nasz obiekt znajduje się w centrum malowniczej gdańskiej starówki, tuż obok rzeki Motława.

Przybrzeżny bulwar zachęca do spaceru jej brzegiem, podczas którego zwiedzić można Żurawia
oraz urokliwe Stare Miasto z fontanną Neptuna i Złotą Bramą.

Goszczenie Państwa w naszym hotelu to dla nas czysta przyjemność. Zapraszamy!


Nasz hotel to nowy obiekt na mapie trójmiejskiego hotelarstwa.

Jego otwarcie nastąpiło 6 czerwca 2012 r. a jego nazwa „Fahrenheit” została wybrana na cześć urodzonego 24 maja 1686 r. w Gdańsku – Daniela Gabriela Fahrenheita.

Serce miasta, w którym znajduje się hotel, to idealne miejsce dla podróży służbowych oraz konferencji biznesowych jak i turystów ciekawych miasta Gdańsk, morza Bałtyckiego i okolic. Sprawne połączenie z najważniejszymi punktami podróżnymi (dworzec PKP oraz PKS, lotnisko, port) są dodatkowymi atutami naszego hotelu.

Niezwykła architektura budynku hotelowego o nieregularnej i zaskakującej linii nadaje mu oryginalnego i niepowtarzalnego kształtu, czyniąc go wyjątkowym i wyróżniającym się obiektem w otoczeniu. Krzywy hotel – bo tak potocznie nazywany jest hotel Fahrenheit, sprawia, że każdy kto go mija nie przechodzi obok niego obojętnie.

Hotel dysponuje 23 nowoczesnymi pokojami o wysokim standardzie i wyposażeniu, w tym 5 pokoi typu komfort o powiększonej powierzchni zapewniającej jeszcze większy komfort i wygodę. Nowoczesny wygląd i nietuzinkowy styl wykończenia sprawi, że Państwa pobyt w Naszym hotelu minie w komfortowych warunkach.

Do Państwa dyspozycji pozostaje także hotelowa restauracja, room service a także dwie sale konferencyjno-bankietowe.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się
​​​​​​​ze szczegółową ofertą naszego hotelu.
Pokaż na mapie